Přihášky do Západního a Temného klanu ZDE

Říjen 2017

Prokletí Temného lesa

17. října 2017 v 19:26 | Ohnivá Hvězda |  Legendy
Neva že je to o Ohnivý Hvězdě když byla ještě válečnice (Ohnivá Tlapka)??? Další legendy budou o vašich kočkách, jestli to nevy. Kdyžtak napište komentář že vaše kočka nebude vystupovat, prosím přidejte jméno kočky. Sou tu jiné klany, Kamený, Vodní, Piramidoví a Ozdobný!!!
Ohnivá Tlapka se probudila ve svém doupěti brzo ráno a šla na lov. Když se vrátila tábor už byl v plném proudu. Zavolal si jí k sobě velitel Mouratý měsíc, velitel Kameného klanu řekl "láčitel(Měsíční šíp) mi řekl že potřebuje nějaké bylinky které rostou jen v Temném lese(tak se nazívalo území které nepotřilo žádnému klanu) Dojdeš tam?" "Ano" odpověděla Ohnivá a zeptala se jestli s ní můžou jít Sněžná Bouře a Třpytivá Tlapka, velůitel souhlasil a tak se šlo. Ohnivé řekl Měsíční jak ta bylina vypadá a papsal její pach. Ohnivá to zdělila ostatním a šli. "Rozdělíme se? Pak to líp najdem a až bude slunce nejvíš tak zase tady" Ostatní souhlasili a každá se vydala jiným směrem. Ohnivá šla šla až došla na krásnou zelenou louku posetou Ohnivě zbarvenýma kytkama. Padle pachu poznala že to jsou ty které hledala, utrhla pár kytek a vydala se na smluvné místo, nikdu tam však nebyl. Ohnivá se je vydala chledat najdřív hledala Třpytivou šla po jejím pachu ale ten se postupně začal ještě s něčím míchat. Šla dál až narazila na Třpytivou ta se na ní otočila a výhružně naní orskla"Ani krok dál! Jinak tě zabiju!" Ohnivé to došlo! To co se pivídá je pravda! Prokletí temného lesa!!! Třpytivá po ní skočila a přišpendlila k zemi, Ohnivá se jí vytrhla a protože byla válečnice dřív měla také větší sílu a omráčill ji. Odvlekla k Hvězdné řece a tam jí vymáchala, Třpytivá se probrala a byla už normální. Ohnivá jí poslala do týábora i s tima bylinama. Pak šla hledat Sněžnou, stou to dopadlo ještě hůř! Byla silnější neř Třpytivá a Ohnivá tak že i když se Ohnivé podařilo jí vymáchat nepomohlo to marně přemíšlela co dál najednou se tan oběvil Měsíční šíp a podal jí jedno tu ohniou bylinu a řekl "K tomu ta bylina je, aby uzdravovala ta co pohltil Temný les." Přiložil Sněžná na čelo bylinu a ona se probudila. Hned se začala ptát co se stalo a Ohnivá s Měsíčním jí to vysvětlili.
KONEC!!!

Jména edicí

15. října 2017 v 20:05 | Ohnivá Hvězda |  klany
Jak se jmenujou edice jednotlivých příběhů?
Ohnivý klan:
1 edice - Utajená láska
2 edice - Návrat Krvavého měsíce
3 edice - Neznámý bojovník

Ledový klan:
1 edice - Tajné spojenectví
2 edice - záhadné zmizení
3 edice - Tajemstvý sávných klanů

Listnatý klan:
1 edice - Neznámá nemoc
2 edice - pět statečných
3 edice - Poslední naděje

Mechový klan:
1 edice - Velká skouška
2 edice - Nebespečí se blíží
3 edicec - Rostoucí síla


Legenda a Krvavém měsíci a Hvězdné Tlapce

9. října 2017 v 18:22 | Ohnivá Hvězda |  Legendy
Tato legenda není o Hvězdné Tlapce kterou jsem si přihlásila!!!
Krvavý měsíc, nejstrašnější velitel Krvavého klanu si myslel že je všemocný, to samzřejmě nebyl a urážel Hvězdný klan. později se z toho už zbáznil, protože si myslel že mu Hvězdný klan odepřel všechna jeho práva a zabíel na potkání všechny i kočky ze sváho klanu.
Hvězdný klan se už tak rozlobil že proti němu poslal svojí nejlepší bojovnic, Hvězdnou Tlapku. Ta s Krvavým bojovala pšt dní a pět nocí až Hvězdná Tlapka spadla na Krvavého protože byla hrozně vysílená a najednou ucítila že má sílu jakou měla první den v boji a Krvavého připravila o život. Povídá se že jednou se Krvavý měsíc vrátí v jiné podobě a Hvězdbý klan vyhledá jinou kočku k tomuto činu stvořenou.
Třeba se tato legenda oběvý v příběhu nějakého klanu, kdo vý.

Soutěž 2

2. října 2017 v 18:47 | Ohnivá Hvězda |  Soutěže
Další soutěž je tu!!!
1. Druhá soutěž spočívá v tom že když na googlu najdete nějaký nápis warriors tak na něj hodíte odkaz do správ autorovi, prosím aby jste nestahovali obrázky s tohohle wabu
2. !!!!!!!!když najdete stejný na googlu a nestáhnete ho od sud tak se samozřejmě počítá!!!!!!!!