Přihášky do Západního a Temného klanu ZDE

Únor 2018

5 - Temnota se bouří

26. února 2018 v 13:50 | Firestar |  Západní klan
Modřenka se probudila, tížil jí pocit že v klanu nemá žádnou kamarádku, pak si ale vzpoměla na Černonohou, Zářičku a Ztracenou tvář, ty jí určitě vezmou do party. Zvedla se a šla za svími novími kamarádkami. "Počkáme na něj!" Říkala Zářička. "To bude sranda!" Vkřikla Ztracená. "Co?" Zeptala se zvědavě Modřenka. "Ale nic prosimtě!" Řekla Černonohá. "Nic pro tebe." Přidala se Zářička. Ztarcená zaváhala, očividně se jí nelíbilo jak se k mladší učednici její kamarádky chovaly. Modřenka šla tady na trénink, mrzelo ji jak se k ní Černonohá se Zářičkou chovaly. Pak se vydala na trénink. Mlžný jí slíbil že jí naučí maskovat svůj pach.
"Takže, jak jsem ti slíbil, neučím tě maskovat pach." Uvítal jí Mlžný dráp. Modřenka radostně kývla. "Takže, je několik spůsobů, například: vymáchat se ve vodě, důkladně se olízat, vyválet se v listí a ten nejúčinější a nejnechutnější, vyválet se v liščím hnoji." Když říkal tato slova tak se znechuceně zašklebil, Modřenka ho naprosto chápala. "Pro začátek jsem zvolil spůsom vyválení se v listí. Nejdřív najdeš velkou hromadu listí a pak se v něm důkladně vyválíš, poté se ke mě nepozorovaně přiblížiš a skočíš na mě, pak ti řeknu jesli jsem tě cítil." Modřenka znovu kývla a vydala se hledat hromadu listí, moc dlouho jí to netrvalo. Důkladně se vyválela a pak se začala plížit spět ke svému učiteli, blížila se k němu za jeho zády, byla skoro u něj a pak se odrazila, přistála na jeho zádech a přišpendlila ho k zemi. Mlžný uznale kývl, slezla z něj a on řekl: "Výborně, sice jsem tě trochu cítil, ale na začátečníka je to výborný." Pochválil jí a pak jí začal učit další spůsoby. Vrátila se do tábora celá zmožená. Už se nemohla dočkat až se zas uvidí s Ohňuškou, Úsvitkou a Vločkou.
Když se ráno probudila v táboře panoval hluk, podle toho co slišela Stín našel v lese tři koťata, jejich pach se nedal rozeznat. Jak to tak vypadalo Zářící květina by je ráda přijmula do klanu, jenže Smrkový měsíc byl zásadně proti. Nakonec ho však přemluvila a odpoledne Smrkový ohlásil že koťata přijmou do klanu a starat se o ně střídavě budou Černonohá a Zářící květina. Byli to dva kocourci a jedna kočička, kočička byla bílá s černými flíčky a kocourci byli oba černí s bílím bříškem a kolem čumáčnu měli bílou skvrnu, kočičku pojmenovali Tečka, starší kocourek se jmenoval Skvrnokotě a jeho mladší bráška se jmenoval Žlutokotě, podle jeho jasných žlutých očí. Smrkový také oznímil že nikdo nesmí koťatum povědět že nejsou z klanu, dokud jim to nedovolí.
Potom vyrazila Modřenka na další trénink, Mlžný tam už čekal. "Dnes budeme všechno opakovat." Seznámil jí hned s plánem dnešního tréninku. Tenhle trénink proběhl bez problémů.

4 - Tamnota se bouří

22. února 2018 v 20:02 | Firestar |  Západní klan
Modřenka prudce vyskočila, dopadla na Mlžného, ten jí právě cvičil v boji. Povalila Mlžného a přišpendlila ho k zemi, v tréninku se rychle zlepšovala a lov jí šel čím dál líp. Ohňuška a Vločka které už měly po tréninku je sledovaly, Ohňuška bude za chvíli skládat učednické zkoušky, budez ní brzo válečnice, Úsvitka se k tomu také blížila, zkoušky však bude skládat i Žulička a Stříbřík. Ona a Černík si ještě chvíli počkají.
Po tréninku šla za Ohňuškou, ta si právě čistila zrst s Úsvitkou, přinesla jim mladého králíka a společně se najedly, potom musely obě její kamarádky na lov pro straší, ona směla zůstat v táboře, myslela si že si bude povídat s Vločkou, jenže ta byla na hlídce. Do tábora se právě vrátila Stracená tvář, Černonohá a Zářička, začala si s nimi povídat, působily docela přátelsky. Bavivly se zrovna p trenincích když do tábora vběhly Ohňuška s Úsvitkou, Ohňuška hned zaběhla ke léčitelovy, Stříbrné Pírko se jí zeptal: "Copak se stalo?" Úsvitka vysvětlavala za ní. "Na lovu se jí začalo dělat hrozně špatně." Ohňuška stačila satvo dýchat, pak se svalyla, byla v bezvědomí. Stříbrný šel za velitelm, ten ohlásil klanu: "Ohňušce se na lovu udělalo špatně a upadlo do bezvědomí, Stříbné Pírko říká že jeho učednice se dokáže postarat o klan - on musí s Ohňuškou ven z tábora, nemoc je prý hodně nakažlivá, až bude Ohňušce dobře zase se se Stříbným vrátí.
Chvíli po tom se vrátila Vločka z hlídky, sotva si stačily viměnit názory na kamarádčinu nemoc a už u nich byl Smrkový měsíc. "Vločko, Úsvitko, zítra ráno se vydáte na cestu za Ohňuškou a Stříbrným, pokud se je pousí někdo napadnout tak tam někdo musí být." Všechny tři se po sobě podívaly, potom obě vyzvané kočky kývly a šly spát, Modřenka šla taky. Když si lehla tak si něco uvědomyla, dokud se Ohňuška se Stříbrným nevrátí nebude mít v klanu ani jednu ze svích nejlepších kamarádek!

3 - Temnota se bouří

20. února 2018 v 21:07 | Firestar |  Západní klan
Modřenka skočila po mladém králíkovi, ve všem se začala zlepšovat. Učedni byla už dva měsíce. S králíkem se prodrala sněhem až k táboru, cestou několikrát zapodla do sněhu až po uši, byla to docela švanda, proto se potom vydala s kamaráskama ke Atříbrnému jezeru a tam bruslily, akákaly do hromad sněhu a podobně, pak se začaly hádat, ona a Vločka si myslely že čas bez listí je nejlepší čas v roce a Úsvitka si myslela že nejlepší je obdabí zeleného listí, Ohňuška je sledovala, když to vypadalo že si vjedou do kožichu je začala usměrňovat, ona si myslela že jsuo dobré všechny období, každé je v něčem dobré a v něčem špatné. Modřenka si to taky ovjedomila a nechala hádky, postupně se i obě hádající kočky usmířily. Vločka s Úsvitkou šly lovit a Ohňuška do doupěte, Modřenka se rozvalila ve sněhi až ji nebylo vůbec vidět, zato ona měla krásný výhled na vchod do učednického doupěte, vyděla Ohňušku jak vychází ven, u vchodu se objevil Stříbřík, nenápodně na Ohňušku kývl a ona se vydala za ním. Modřenka si řekla že je bude sledovat, tajně se vydala za nimi, šli ke Stříbrnému jezeru. Tam se posadili blízko u sebe, a mlčenlivě se dívali na západ slunce, přesto Modřence byla jasné co mají oba na jaziku. Modřenka pak šla do tábora, zase se svalila do sněhu a pozorovala tábor, ucítila na sobě něčí pohled,byl to Černík, zamilovaně se na ní díval, ona si uvědomila že k němu také něco cítí, ale s tím si deď nelámala hlavu. Přemýšlela a věždbě kterou jí svěřila Zářička. Na les upadá zkáza, jen dvě sestry ji mohou zastavit. U nich v klanu nebyly žádné sestry, nebo o nich alespoň nevěděla.
Zvedla se a odešla do doupěte, znovu se jí zdál sen, který se jí neposledy zdl ve školce.

Uprostřed boje,
výkřik zazní,
šedá kočka s bílou tlapkou se otočí,
černá kočka upadává v temnotu,
šedé se oči slzami zalijí.

2 - Temnota se bouří

16. února 2018 v 16:45 | Firestar |  Západní klan
Ohňuška se bavila se bavila s Vločkou, její učitelkou. Modřenka přiběhla a posadila se k nim, za chvíli si přisedla a Úsvitka a všichni čtyři se rozpovídali o tom jak jim jdou tréninky. Modřenku všichni utěšovaly, že každýmu trénink nejde hned. "No, už musíme s Ohňuškou nma trénink, ahoj." Modřenka s Úsvitkou se rozloučily a šly každá na svůj trénink. Modřenka měla spojený trénink s Černíkem, jeho učitel byl Ohnivý ocas, v tréninku byli asi tak daleko jako ona, ale lov mu šel líp. Snažil se Modřence pomoct, ale mov to nepomáhalo.
Po tréniku se Modřenka svalila do mechu u Stříbného jezera, najednou zaslechla hlasi. Byla to Ohňuška a Stříbník. Ohňuška seděla na skalce u jezera a lovila rybky,Stříbník jí pobaveně sledoval, ale Modřenka cítila ještě někoho jiného, cítila Žuličku.
Závistivě je sledovala. Modřenka šla do tábora, přemýšlela, proč je Žulička tak nenávistně a záývistivě sledovala. Pak to hodila za hlavu. Najednou za ní přišla Zářička, tvářila se vážně. "Hvězdný klan mi seslal poselství, chce abys ho věděla. To poselství zní: Na les upadá skáza, jen dvě sestry ji mohou zastavit." Podívala se na ní pohledem: Nevíš co to může znamenat? Mpdřenka jen zmateně zavrtěla hlavou, ne opravdu to nevěděla, pak se rozloučili a Modřenka se šla cvičit v lovu, Úsvitka, Ohňuška a Vločka jí slíbili že jí s tím pomohou. Už na ní cšichni čekaly. Když všichni čtyři odcházely do tábora, musela uznat že její kamarádky loví hodně dobře. Ona se podle ostatních taky zlepšila.

1 - Temnota se bouří

13. února 2018 v 10:55 | Firestar |  Západní klan
Modřenka pospíchala na trénink, Mlžný tam ještě nebyl, večer jí řekl, že budou v mechovém dolíku, tam, kde se konají skoro všechny tréninky. Dorazil za chvíli. "Ahoj." Pozdravila ho Modřenka, Mlžný na ní jen kývl. "Dnes tě provedu po našem území, ukážu ti hranice s Temným klanem, když nám zbyde čas, začnu tě učit lovit." Oznámil jí Mlžný plán dnešního tréninku. "Teď ti ukážu Stříbrné jezero, v zimě je pravdu krásné, to zamrzne a třpytí se jako opravdové stříbro, potom půjdem k Západní tůni, v její průzračné vodě se nádherně odráží západ slunce, pak ti ukáži Západní skály."
Když dorazily ke Stříbrnému jezeru, začalo sněžit. "Jezero brzy zamrzne." Řekl . Modřenka kývla. Potom vyrazili k Západní tůni, byla to středně velká tůňka a plavali v ní rybky. Modřeka se jednu pokusila chytit, nepovedlo se jí to. Ještě se podívali k Západním skalám, zbyl jim čas, a tak ji začal učit lovit. Vůbec jí to nešlo, za celou dobu ulovila jenom jednu myš, Mlžný se tvářil trochu nespokojeně, ale musel se s tím spokojit, Modřenka se trochu zastyděla, když o chvíli později uviděla vracet se do tábora Ohňušku, která nesla dva králíky, jednoho hraboše a myš. Hned to položila na hromadu a šla za Modřenkou. "Jaký byl trénink?" Zeptala se kamarádky. "Ale dobrý, jenom se mi trochu zdálo, že Mlžný dráp není spokojený s mým loveckým uměním." "Mě taky lov ze začátku nešel." Utěšovala jí kamarádka. "A byla ještě horší než ty!" Neodpustila si poznámku Žulička která se právě vrátila. "A tobě šel jako mistrovi světa, co?" Ušklíbla se Ohňuška. "Náhodou..." Bránila se Žulička. "Hlavně už drž klapačku!" Zařvala na ní Modřenka. Protivná učednice se nejspíš zalekla, jak na ni Modřenka vyjela. Pak už byl klid.

Úvod - Temnota se bouří

11. února 2018 v 16:03 | Firestar |  Západní klan
Uprostřed boje,
výkřik zazní,
šedá kočka s bílou tlapkou se otočí,
černá kočka upadává v temnotu,
šedé se oči slzami zalijí.

Modřenka se s trhnutím probudí, vedle ní je prázdno, matku unesly a ta náhradní před měsícem umřela. Ve školce byla sama, v péči o ni střídaly válečnice, které zrovna nemusely na hlídku nebo na lov. Sen se jí zdá už popáté, pokaždé byl živější a živější. Zvedla se a šla před školku, v křoví zahlédla pohyb, ucítila myš, ale byla už tak unavená, že se vrátila do školky a usnula.
Ráno se probudila jako první, alespoň si to myslela, než před učednické doupě vyšla Ohňuška. Tahle učednice jí byla dost sympatická, připadalo jí, že si skoro ze vším ví rady a každému pomůže z nouze, to ale také někomu vadí, například Žuličce, která se stala učednicí dva dny po Ohňušce. Myslí si, že si o sobě Ohňuška myslí kdo ví co, ale to není pravda. Ohňuška je skromná, stejně jako Úsvitka, další učednice, kterou měla docela ráda. A ani ji neměla Žulička v oblibě, ale přece jen víc než Ohňušku.
Dnes se měla stát Modřenka učednicí. Velitel právě svolával klan, Modřenka se tam nedočkavě rozběhla, posadila se a vedle ní si sedla Ohňuška s Vločkou. "Dnes, jsme se tu sešli, abychom mezi nás přivedli novou učednici, Modřenko, dosáhla jsi věku šesti měsíců a staneš se učednicí, tvě jméno ti zůstane, tvůj učitel bude Paví oko!" Zlatý kocour se zlatohnědýma očima se zvedl a došel k ní, opovržlivě se na ní podíval, ale čumáčkem se jí přece jen dotkl- Poté Smrkový měsíc kočky pod skálou propustil, Ohňuška s Úsvitkou jí hned vzaly mezi sebe.
Modřenka na sobě i na obou dvou kočkách ucítila něčí pohled - sledovala je Vločka, ale i někdo jiný. Modřenka zpozorovala Žuličku. Zřejmě si jí všimla i Ohňuška, najednou Modřence připadalo, že jiskra, kterou měla předtím Ohňuška v očích, zhasla. Zřejmě si také všimla, že jí Žulička nenávidí. Prolétne jí hlavou, pak to hodí za hlavu, přece je nová učednice! Přece si ten den neskazí! Ohňušce se za chvíli jiskra do oči vrátila, ale Modřenka si všimla, že občas zabloudí zrakem někam ke vchodu do tábora, právě se vracel Stříbřík z lovu.

Upozornění

11. února 2018 v 14:29 | Firestar
Sem budu psát něco na co vás chci upozornit, začnu tím že zruším Sluneční a Severní klan.

Vyhlášení soutěže

11. února 2018 v 7:29 | Firestar
Vyhlášení soutěže je tu! Byli celkem dvě soutěžící.

 • AmberPaw-Jako člověka tě tipuji na holku, která si stojí za vlastním názorem, nemusí moc všechno stejné, ale s 1-kamarádkou je to víc než potřebné.
  Dále si tě představuji jako štíhlou dívku nižšího vzrůstu, která ale zná i menší lidi jejího věku. Máš hodně kamarádek (možná i nějakého toho kamaráda, co já vím), ale jen jednu nejlepší a za tu bys položila život. Život by položila jistě i za ostatní, ale za tuhle nejvíc.
  Na testy se neučíš a máš samé jedničky. Tvoje nejhorší známka v ŽK je 1-. Nesnášíš učitelku a svýho bráchu. Máš rostomilou černobílou kočičku se žluto-hnědo-zelenýma očima, a možná tam je i trochu jantarové. Jmenuje se Tečka, a je hrozně milá a zábavná. Je i trochu stydlivá. Tvé oči mají tmavě čokoládovou barvu, ale zase né tak tmavou, jako je hořká čokoláda. Máš ráda bílou čokoládu a slanou čokoládu. Dále i oreo čokoládu a ráda pečeš čokoládový perník s lentilkami a polevou.
  Tvé srdce je ale oddané Kočičím válečníkům, historii, Tečce a kamarádům.
  Jako kočku si tě představuji jako zrzavobílou oddanou válečnici Ohnivého klanu, která se dostane do Hvězdného a nese jméno Jasnoplamenná. Má zelené oči, a je milá na všechny, až na jediného člena klanu. Krvavého. Krvavý nesnáší tuto přezdívku, ale ty spolu s nejlepší kamarádkou ho tak nadále nazývají. Jasnoplamenná pochází z velké rodiny a kamarádů nemá nikdy dost. Stále ale má jednu nejlepší, se kterou se nejdéle zdržuje.Jde jí převážně lov a boj, ale někdy nepochopí dějství. Někdy ale zareaguje překvapivě, a tak útočník většinou prohraje. Útočník je ale silný, a dřívě či později Jasnoplamennou dostane.
  Obrázek od AmberPaw:
Jasnoplamená vynášející Zlatokotě z hořícího tábora
 • Poměnka-firestar myslím že je ti 12-16 let, myslím že máš dlouhé hnědé nebo blond vlasy. Miluješ kočičí válečníky. Možná že máš doma i nějakou kočku. Myslím že máš celkově zvířata ráda ale kočky máš nejradši.Určitě máš facebook. Jsi milá, laskavá , klidná, přátelská a každému pomůžeš. Tvoje oblíbená barva je asi oranžová. Myslím že se nejvíc podobáš stříbříkovi(stříbřík)

Trefily jste se:
 • Jsem holka
 • štíhlá postava nižšího vzrůstu
 • baví mě hostorie
 • mám ráda bílou čokoládu
 • mám černobílou kočičku Tečku s hnědo-zelenýma očima, trochu do jantarova
 • kamarádek mám docela dost, ale za jednu bych položila život
 • mám i jednoho kamaráda
 • mám hnědé dlouhé vlasy
 • moje oblíbená barva je oranžová
Podle mě by jste měly být vítězky obě, ale hlavní postava může být jen jedna.
Soutěž o hlavní postavu vyhrává...Poměnka!