Přihášky do Západního a Temného klanu ZDE

2 - Temnota se bouří

16. února 2018 v 16:45 | Firestar |  Západní klan
Ohňuška se bavila se bavila s Vločkou, její učitelkou. Modřenka přiběhla a posadila se k nim, za chvíli si přisedla a Úsvitka a všichni čtyři se rozpovídali o tom jak jim jdou tréninky. Modřenku všichni utěšovaly, že každýmu trénink nejde hned. "No, už musíme s Ohňuškou nma trénink, ahoj." Modřenka s Úsvitkou se rozloučily a šly každá na svůj trénink. Modřenka měla spojený trénink s Černíkem, jeho učitel byl Ohnivý ocas, v tréninku byli asi tak daleko jako ona, ale lov mu šel líp. Snažil se Modřence pomoct, ale mov to nepomáhalo.
Po tréniku se Modřenka svalila do mechu u Stříbného jezera, najednou zaslechla hlasi. Byla to Ohňuška a Stříbník. Ohňuška seděla na skalce u jezera a lovila rybky,Stříbník jí pobaveně sledoval, ale Modřenka cítila ještě někoho jiného, cítila Žuličku.
Závistivě je sledovala. Modřenka šla do tábora, přemýšlela, proč je Žulička tak nenávistně a záývistivě sledovala. Pak to hodila za hlavu. Najednou za ní přišla Zářička, tvářila se vážně. "Hvězdný klan mi seslal poselství, chce abys ho věděla. To poselství zní: Na les upadá skáza, jen dvě sestry ji mohou zastavit." Podívala se na ní pohledem: Nevíš co to může znamenat? Mpdřenka jen zmateně zavrtěla hlavou, ne opravdu to nevěděla, pak se rozloučili a Modřenka se šla cvičit v lovu, Úsvitka, Ohňuška a Vločka jí slíbili že jí s tím pomohou. Už na ní cšichni čekaly. Když všichni čtyři odcházely do tábora, musela uznat že její kamarádky loví hodně dobře. Ona se podle ostatních taky zlepšila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama