Přihášky do Západního a Temného klanu ZDE

5 - Temnota se bouří

26. února 2018 v 13:50 | Firestar |  Západní klan
Modřenka se probudila, tížil jí pocit že v klanu nemá žádnou kamarádku, pak si ale vzpoměla na Černonohou, Zářičku a Ztracenou tvář, ty jí určitě vezmou do party. Zvedla se a šla za svími novími kamarádkami. "Počkáme na něj!" Říkala Zářička. "To bude sranda!" Vkřikla Ztracená. "Co?" Zeptala se zvědavě Modřenka. "Ale nic prosimtě!" Řekla Černonohá. "Nic pro tebe." Přidala se Zářička. Ztarcená zaváhala, očividně se jí nelíbilo jak se k mladší učednici její kamarádky chovaly. Modřenka šla tady na trénink, mrzelo ji jak se k ní Černonohá se Zářičkou chovaly. Pak se vydala na trénink. Mlžný jí slíbil že jí naučí maskovat svůj pach.
"Takže, jak jsem ti slíbil, neučím tě maskovat pach." Uvítal jí Mlžný dráp. Modřenka radostně kývla. "Takže, je několik spůsobů, například: vymáchat se ve vodě, důkladně se olízat, vyválet se v listí a ten nejúčinější a nejnechutnější, vyválet se v liščím hnoji." Když říkal tato slova tak se znechuceně zašklebil, Modřenka ho naprosto chápala. "Pro začátek jsem zvolil spůsom vyválení se v listí. Nejdřív najdeš velkou hromadu listí a pak se v něm důkladně vyválíš, poté se ke mě nepozorovaně přiblížiš a skočíš na mě, pak ti řeknu jesli jsem tě cítil." Modřenka znovu kývla a vydala se hledat hromadu listí, moc dlouho jí to netrvalo. Důkladně se vyválela a pak se začala plížit spět ke svému učiteli, blížila se k němu za jeho zády, byla skoro u něj a pak se odrazila, přistála na jeho zádech a přišpendlila ho k zemi. Mlžný uznale kývl, slezla z něj a on řekl: "Výborně, sice jsem tě trochu cítil, ale na začátečníka je to výborný." Pochválil jí a pak jí začal učit další spůsoby. Vrátila se do tábora celá zmožená. Už se nemohla dočkat až se zas uvidí s Ohňuškou, Úsvitkou a Vločkou.
Když se ráno probudila v táboře panoval hluk, podle toho co slišela Stín našel v lese tři koťata, jejich pach se nedal rozeznat. Jak to tak vypadalo Zářící květina by je ráda přijmula do klanu, jenže Smrkový měsíc byl zásadně proti. Nakonec ho však přemluvila a odpoledne Smrkový ohlásil že koťata přijmou do klanu a starat se o ně střídavě budou Černonohá a Zářící květina. Byli to dva kocourci a jedna kočička, kočička byla bílá s černými flíčky a kocourci byli oba černí s bílím bříškem a kolem čumáčnu měli bílou skvrnu, kočičku pojmenovali Tečka, starší kocourek se jmenoval Skvrnokotě a jeho mladší bráška se jmenoval Žlutokotě, podle jeho jasných žlutých očí. Smrkový také oznímil že nikdo nesmí koťatum povědět že nejsou z klanu, dokud jim to nedovolí.
Potom vyrazila Modřenka na další trénink, Mlžný tam už čekal. "Dnes budeme všechno opakovat." Seznámil jí hned s plánem dnešního tréninku. Tenhle trénink proběhl bez problémů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama