Přihášky do Západního a Temného klanu ZDE

Březen 2018

7. - Temnota se bouří

15. března 2018 v 20:34 | Firestar |  Západní klan
Modřenka seděla v koruně stromu, shlížela na pár koček, byli to Stříbřík a Ohňuška, Stříbřík právě říkal: "Ohňu, já ti musím něco říct, Žulička je na mě hodná a začíná se mi i líbit, už se nemůžeme dál scházet." "Ale proč?!" Řekla nešťastně Ohňuška. "Protoč!" Vyštěkl na ní Stříbřík. Vyditelně si to přestavoval tak že řekne že se mu líbí Žulička, Ohňuška kývne, oba se otočí a bude konec. Tak to ale nebylo, v Ohňuščiných očích bylo vidět že ví že je to předem prohraná bitva, otočí se a uteče, pak se to kolem rozplyne. Modřenka se objeví v tréninkovém dolíku. Jsou tam Vločka s Ohňuškou. "Já vím že jsme kamarádky, ale takhle to nejde! Byla si výborná učednice, ale najednou ti nic nejde a nikdo tě neutěší!" Ohňuška se nadechla a vysvětlila Vločce co se stalo, ta chápavě kývla a pustila jí do tábora.
Potom se Modřenka probudila. Právě svítalo, vyšla před doupě, seděla tam Ohňuška, dívala se někam do nekonečna. Ohňuška sebou prudce škubla když jí Modřenka pozdravila. " Co?... Jo, ehm. Ahoj." Odpověděla jí zmateně kamarádka. "Slyšela jsem co se stalo mezi tebou a Stříbříkem, je mi to moc líto." Řekla jí se soucitem. "Kdo ti to řekl?" Zeptala se. "Stříbřík." Odpověděla Modřenka.

Ten den měli trénink společně, ani jedné se moc nedařilo, Modřenka byla pořád zamišlená a Ohňuška se ještě pořád úplně nevspamatovala z toho co jí řekl Sříbřík. Jelikož Vločka si domyslela o co jde tak to nijak nekomentovala, zato Mlžný nedokázal zavřít tlama, bylo to pořád samé:"Tohle má být lov?! Takhle neulovíte ani myš!" Všem to už lezlo na nervy, pro všechny byl konec tréninku vysvobození.

6 - Temnota se bouří

10. března 2018 v 17:40 | Firestar |  Západní klan
Následující den se vrátili Ohňuška, Vločka, Úsvitka i Stříbrné pírko. Její kamarádky sly podívat na nová koťata. Potom šly všichni ke Stříbrnému jezeru a Ohňuška jim ukázala jeskyni ve které se léčila, protékal tam úzký proud vody a byli tam dva mechové pelíšky po Stříbrném a po ní. Vyšly z jeskyně a chvíli se klouzaly po zamrzlém povrchu jezera. Byla to zábava dokud se Úsvitka napropadla, to se musely vrátit do tábora a Úsvitka musela ke Stříbrnému.

Modřenka přispěchala na trénink. Mlžný tam nebil, přišel asi o minutu později, pozdravili se a pak začali opakovat. Boj, šplhání, maskování, to všechno jí šlo, jen s lovem měla menší broblémi, jen tak tak splnila požadovaný počet kořisti. Ale všechno ostatní jí skvěle vyšlo.

Po návratu do tábora šla s Ohňuškou a Vločkou na lov, Úsvitka musela být ještě u Stříbrného.
Po lovu se rozešly každá za svím, Modřenka se rozhodla že bude sledovat Vločku, nevěděla co dělat tak to skusila. Zjistila že Vločka míří k hranicím s Temným klanem, zrovna tam procházel Temné slunce, šel za Tajemnou bouří, Vločka se na něj smutně dívala. Modřenka pochopila, Vločka byla nešťastně zamilovaná. "Ahoj, co tady děláš?" Ozval se za ní najednou známí hlas, byl to Stříbřík. "Jak to, že nejsi s Ohňuškou?" Vyhrkla dřív než si uvědomila co vlastně řekla. Stříbřík se zatvářil překvapeně. "Jak to víš, že jsme bývali často spolu?" Zeptal se. "Na tom teď nezáleží, jde o to co jsi řekl, bývali, jste často s polu?"Vyzvídala Modřenka. "No." Protáhl pomalu. "Dneska jsem jí řekl že už k ní nic necítím. Začala se mi líbit Žulička." Přiznal se Stříbřík. "Vždyť víš že jí tim zlomíš srdce! Vždyť ona tě miluje od kotěte!" "Já vím, ale třeba se to ještě změní, třeba potká někoho jinýho." "Třeba taky ne!" Zařvala na něj Ohňuška. Pak pomalu zašeptal. "Třeba se k ní ještě vrátím." "V to doufam." Odsekla. Vrátila se do tábora, Ohňuška byla podivně skleslá.