Přihášky do Západního a Temného klanu ZDE

6 - Temnota se bouří

10. března 2018 v 17:40 | Firestar |  Západní klan
Následující den se vrátili Ohňuška, Vločka, Úsvitka i Stříbrné pírko. Její kamarádky sly podívat na nová koťata. Potom šly všichni ke Stříbrnému jezeru a Ohňuška jim ukázala jeskyni ve které se léčila, protékal tam úzký proud vody a byli tam dva mechové pelíšky po Stříbrném a po ní. Vyšly z jeskyně a chvíli se klouzaly po zamrzlém povrchu jezera. Byla to zábava dokud se Úsvitka napropadla, to se musely vrátit do tábora a Úsvitka musela ke Stříbrnému.

Modřenka přispěchala na trénink. Mlžný tam nebil, přišel asi o minutu později, pozdravili se a pak začali opakovat. Boj, šplhání, maskování, to všechno jí šlo, jen s lovem měla menší broblémi, jen tak tak splnila požadovaný počet kořisti. Ale všechno ostatní jí skvěle vyšlo.

Po návratu do tábora šla s Ohňuškou a Vločkou na lov, Úsvitka musela být ještě u Stříbrného.
Po lovu se rozešly každá za svím, Modřenka se rozhodla že bude sledovat Vločku, nevěděla co dělat tak to skusila. Zjistila že Vločka míří k hranicím s Temným klanem, zrovna tam procházel Temné slunce, šel za Tajemnou bouří, Vločka se na něj smutně dívala. Modřenka pochopila, Vločka byla nešťastně zamilovaná. "Ahoj, co tady děláš?" Ozval se za ní najednou známí hlas, byl to Stříbřík. "Jak to, že nejsi s Ohňuškou?" Vyhrkla dřív než si uvědomila co vlastně řekla. Stříbřík se zatvářil překvapeně. "Jak to víš, že jsme bývali často spolu?" Zeptal se. "Na tom teď nezáleží, jde o to co jsi řekl, bývali, jste často s polu?"Vyzvídala Modřenka. "No." Protáhl pomalu. "Dneska jsem jí řekl že už k ní nic necítím. Začala se mi líbit Žulička." Přiznal se Stříbřík. "Vždyť víš že jí tim zlomíš srdce! Vždyť ona tě miluje od kotěte!" "Já vím, ale třeba se to ještě změní, třeba potká někoho jinýho." "Třeba taky ne!" Zařvala na něj Ohňuška. Pak pomalu zašeptal. "Třeba se k ní ještě vrátím." "V to doufam." Odsekla. Vrátila se do tábora, Ohňuška byla podivně skleslá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AmberPaw AmberPaw | 10. března 2018 v 17:46 | Reagovat

Promiň, ale ten poslední odstavec nechápu.
Stříbřík debatuje s Modřenkou a najednou na něj zařve Ohňuška.
Jako WTF?!

2 Firestar Firestar | 11. března 2018 v 17:31 | Reagovat

Dík za upozornění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama