Přihášky do Západního a Temného klanu ZDE

7. - Temnota se bouří

15. března 2018 v 20:34 | Firestar |  Západní klan
Modřenka seděla v koruně stromu, shlížela na pár koček, byli to Stříbřík a Ohňuška, Stříbřík právě říkal: "Ohňu, já ti musím něco říct, Žulička je na mě hodná a začíná se mi i líbit, už se nemůžeme dál scházet." "Ale proč?!" Řekla nešťastně Ohňuška. "Protoč!" Vyštěkl na ní Stříbřík. Vyditelně si to přestavoval tak že řekne že se mu líbí Žulička, Ohňuška kývne, oba se otočí a bude konec. Tak to ale nebylo, v Ohňuščiných očích bylo vidět že ví že je to předem prohraná bitva, otočí se a uteče, pak se to kolem rozplyne. Modřenka se objeví v tréninkovém dolíku. Jsou tam Vločka s Ohňuškou. "Já vím že jsme kamarádky, ale takhle to nejde! Byla si výborná učednice, ale najednou ti nic nejde a nikdo tě neutěší!" Ohňuška se nadechla a vysvětlila Vločce co se stalo, ta chápavě kývla a pustila jí do tábora.
Potom se Modřenka probudila. Právě svítalo, vyšla před doupě, seděla tam Ohňuška, dívala se někam do nekonečna. Ohňuška sebou prudce škubla když jí Modřenka pozdravila. " Co?... Jo, ehm. Ahoj." Odpověděla jí zmateně kamarádka. "Slyšela jsem co se stalo mezi tebou a Stříbříkem, je mi to moc líto." Řekla jí se soucitem. "Kdo ti to řekl?" Zeptala se. "Stříbřík." Odpověděla Modřenka.

Ten den měli trénink společně, ani jedné se moc nedařilo, Modřenka byla pořád zamišlená a Ohňuška se ještě pořád úplně nevspamatovala z toho co jí řekl Sříbřík. Jelikož Vločka si domyslela o co jde tak to nijak nekomentovala, zato Mlžný nedokázal zavřít tlama, bylo to pořád samé:"Tohle má být lov?! Takhle neulovíte ani myš!" Všem to už lezlo na nervy, pro všechny byl konec tréninku vysvobození.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama